Zdrowa dieta

Szminka. Modne kolory na zimę 2021

Ze względu na obowiązkowe noszenie masek, sprzedaż produktów kosmetycznych spadła o 75 procent. Kryzys szczególnie dotknął… szminkę. Nie oznacza to oczywiście zupełnego braku zainteresowania tym nieodzownym atrybutem damskiej torebki. Co prawda większość kobiet obecnie woli mieć lekki makijaż, ale nie oznacza to, że makijażowe nawyki zostały zupełnie wywrócone do góry nogami. Szminka nadal jest trendy.To świetny sposób na rozpieszczenie się i nadanie twarzy odrobiny blasku podczas tych cennych chwil, kiedy maska nie maskuje już ust (zwłaszcza podczas małego grupowego lunchu z kilkoma przyjaciółmi i rodziną w weekend).

Bezbarwna

Nadejście zimnych dni jest często synonimem bardziej wyszukanego makijażu, całkowicie gorącego. A żeby wnieść odrobinę finezji na naszą twarz (często bardziej zmęczoną jesienią i zimą), nie ma nic lepszego niż ładna szminka. Tej zimy, bezbarwne odcienie są nadal popularne. Ich wielka zaleta? Są one bardzo łatwe w łączeniu z każdym rodzajem makijażu, szczególnie z bardzo kolorowym makijażem na poziomie oczu, aby stworzyć ładny kontrast.

Czerwona

Czerwony też jest ponadczasowy. Nie ma nic bardziej błyskotliwego niż usta dla całkowicie urzekającego wyglądu. Oprócz tego, że jest dostępny w szerokiej gamie różnych odcieni (od wiśniowej czerwieni do winnej czerwieni), świetnie prezentuje się również w kolorze matowym. Szczegół do rozważenia: ciemne odcienie są idealne na jaśniejsze odcienie skóry, pod warunkiem, że masz pełne usta. Dla tych, którzy nie mają szczególnie wyrazistych ust, klasyczna czerwień bardziej podkreśla wargi.

Fioletowa

Wreszcie fiolet ma również potężną siłę uwodzicielską tej zimy. Wśród różnych odcieni fioletu, fuksja znajduje się na szczycie listy. Śliwka, ciemny fiolet i fiolet są również bardzo popularne. Nie ma nic lepszego do dodania odrobiny koloru do swojego życia w czasach szarości!

Brak komentarzy

    Dodaj swój komentarz